PIERWSZA POCZTA GŁOSOWA 
DLA PRZEDSZKOLAKA

Toymail pomaga pracującym dorosłym komunikować się z ich dziećmi w ciągu dnia, z dowolnego miejsca na świecie. Wysyłaj wiadomości głosowe do przedszkolnego listonosza Mailman, aby przekazać wiadomość dla swojego przedszkolaka, gdy tęsknisz, gdy dziecko nie chce jeść obiadku, gdy stoisz w korku, gdy spóźnił się autobus, a jesteś w drodze do przedszkola po swoje ukochane dziecko. Do wysyłania i odbierania wiadomości potrzebujesz jedynie darmowej aplikacji Toymail*, dostępnej na urządzenia z systemem iOS i Android. Stworzyliśmy platformę komunikacji pomiędzy rodzicem, a dzieckiem bez stawiania dziecka przed kolejnym ekranem. Przedszkole też nie jest miejscem gdzie dziecko powinno mieć kontakt z telefonami komórkowymi, tabletami, telewizorem, według wszystkich badań dzieci i tak spędzają przed ekranami zbyt dużo czasu. W październiku 2014 roku produkt zdobył 3 miejsce w konkursie firmy Cisco za innowacje dla internetu rzeczy, został wyłoniony z ponad 800 nowatorskich projektów z 71 krajów.

 

Listonosz będzie chrumkał, mruczał, gwizdał, aby powiadomić o oczekującej, nowej wiadomości. Tylko dwa przyciski, odtwórz i odpowiedz, obsługa maksymalnie uproszczona, był tworzony z myślą o małych dzieciach, odpowiedni dla dzieci od 3 roku. Dziecko może też nagrać i wysłać wiadomość z powrotem do nadawcy.

 

Aplikacja, wysyłanie i odbieranie wiadomości jest bezpłatne, jedyny koszt to cena urządzenia i ewentualnie zakup routera wifi jeżeli takiego nie ma jeszcze w Państwa placówce. Do jednego listonosza można podłączyć dowolną ilość nadawców wiadomości. Dziecko może odpowiedzieć do nadawcy ostatniej wiadomości tak długo dopóki wiadomość ta nie zostanie nadpisana przez kolejną wiadomość, z innego telefonu. Możecie Państwo wykorzystywać urządzenia do kontaktu między rodzicem a dzieckiem, ale także samodzielnie wysyłać wiadomości ze swoich smarfonów: np. głosem zwierzaczka, gdy któreś z dzieci jest smutne, płacze, tęskni za rodzicem, gdy nie chce zjeść posiłku, a jego rodzic nie ma czasu na prowadzenie komunikacji, będąc w pracy. Pole zastosowań Listonosza Mailmen jest bardzo szerokie, wychowawca ma możliwość wykorzystywania możliwości Toymaila według własnych koncepcji. Dodatkowym atutem naszego Listonosza jest pomoc w nauce języka angielskiego, przy okazji wymiany korespondencji Mailman wypowiada proste komunikaty takie jak "Hold on, messages are coming", "Recording", "Sending", "Press arrow to reply",

 

BEZPIECZEŃSTWO

Administrator urządzenia (właściciel placówki) akceptuje nowych nadawców wiadomości oraz może ich usuwać z listy w dowolnym momencie, konfiguracja odbywa się przez aplikację Toymail. Nikt nie autoryzowany nie będzie mógł wysyłać wiadomości do Waszych dzieci. Firma Toymail nie wysyła niechcianych wiadomości do listonoszy, nie udostępnia też danych firmom zewnętrznym, to jest Wasza, prywatna, darmowa poczta głosowa.

Napisz do nas i zapytaj o specjalną ofertę na komunikatory "Toymail dla przedszkolaka". Aby otrzymać kod rabatowy wyślij email na adres przedszkolak@toymail.pl z numerem NIP placówki oraz adresami placówek jeżeli prowadzicie Państwo działalność w kilku lokalizacjach.

 

Pozostaniemy w kontakcie z Waszymi dziećmi.

 

*Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, wymaga jednak podstawowej znajomości języka angielskiego. Listonosz Mailmen komunikuje się różnymi dźwiękami oraz prostymi komunikatami w języku angielskim

zwierzak wifi komunikator TOYMAIL z Polski
Wszelkie prawa zastrzeżone - KUSHA 2019